Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

Sibel Pamuk kimdir, Sibel Pamuk şarkı sözleri

Sibel Pamuk
Gerçek Adı: Sibel Pamuk
Doğum Yeri: Sivas

Sivas’ta doğan Sibel Pamuk’un türkülerle ilk olarak tanışması, babasının çaldığı saz annesinin söylediği türkülerle oldu.
Daha küçük yaşlarda Davut Sulari, Muhlis Akarsu, Neşet Ertaş türkülerini okumaya başladı, birgün öğretmeni ona sen çok iyi bir sanatçı olacaksın dedi ve o bu sözü hiç unutmadı.
Ailesi ile birlikte Almanya’nın Frankfurt şehrine yerleşerek eğitimini burada tamamladı.

1989 yılında başladığı Kick Box’a uzun yıllar profesyonel olarak devam etti. Türkiye adına katıldığı pek çok uluslararası organizasyonda dünya birincilikleri elde etti. Aynı dönemde tiyatro ile amatör olarak ilgilendi ve pek çok müzikal oyunda rol aldı.

1994 yılında Almanya’da arkadaşları ile kurduğu Grup İnsiyatif in solistliğini yaptı ve birçok festival ve etkinlikte sahne aldı.
Arif Sağ Müzik Okulunda ders aldı ve 2000 yılında ilk albümü Al Yazmalım ile dinleyicilerine merhaba dedi, daha sonra çıkardığı albümler Kara Gözlüm (2002), Yüreğimizdeki Türküler (2003) ve Yüreğimizdeki Ezgiler’in 16 klib’lik VCD’si, Ahuzar (2005), Sevda Ektim (2007) ve son olarak Payidar albümünü Ada Müzik etiketi ile yayınlayarak müzik çalışmalarını sürdürmektedir.
 

Sibel Pamuk şarkı sözleri

<< önceki - 1 2 - sonraki >>
Ağlarım (110)
Beklerim (847)
Bilmem Ki (184)
Bilmez Mi (902)
Desene (274)
Divane (827)
Gurbet (690)
Hain Yar (324)
Kanarya (469)
Kara Tren (569)
<< önceki - 1 2 - sonraki >>

Sibel Pamuk şarkı sözleri ile ilgili istatistikler ve sosyal medya bağlantıları

Sibel Pamuk şarkı sözleri sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sayfalarımız aracılığıyla seçtiğiniz şarkıcının en çok okunan ve beğenilen şarkı sözlerini inceleyebilir ve bu şarkıların kliplerini izleyebilirsiniz.
Sitemize şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, ya da gördüğünüz eksiklikleri tarafımıza iletmek için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2020, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim