Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

Scorpions kimdir, Scorpions şarkı sözleri

Scorpions
Gerçek Adı: Scorpions
Doğum Tarihi: 1965'ten beri aktif
Doğum Yeri: Hannover, Almanya

Scorpions, 1965 yılında gitarist Rudolf Schenker tarafından Almanya'nın Hanover şehrinde kurulmuş bir hard rock grubudur. Grubun kariyeri boyunca kadrosunda birçok değişiklik gerçekleşmesi ile birlikte Klaus Meine'in grubun tüm stüdyo albümlerinde vokal olarak yer almasına rağmen Rudolf Schenker grubun tek sabit elemanıdır. "Rock You Like a Hurricane", "No One Like You", "Send Me an Angel", "Still Loving You", ve "Wind of Change" gibi hit şarkılara imza attıkları 1982-1990 yılları arası grubun kariyerinin en başarılı dönemi olarak bilinmekte. Scorpions, 45 yıllık sahne hayatının ardından 2010'da çıkardıkları Sting in the Tail adlı albümleri ile birlikte gerçekleştirdikleri veda turnesinin ile emekliliğe ayrılacağını açıklamasına rağmen bu karardan daha sonra vazgeçildi.

Bu müzik grubu "Tüm zamanların en çok satanları" listesinde bulunmaktadır. Dünya çapında 100 milyon albüm satmıştır.
 

Scorpions şarkı sözleri

<< önceki - 1 2 3 4 - sonraki >>
Action (446)
Aleyah (526)
Arizona (1002)
Blackout (749)
Crossfire (899)
Dark Lady (711)
Destin (836)
Dreamers (830)
Drive (361)
Dynamite (929)
<< önceki - 1 2 3 4 - sonraki >>

Scorpions şarkı sözleri ile ilgili istatistikler ve sosyal medya bağlantıları

Scorpions şarkı sözleri sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sayfalarımız aracılığıyla seçtiğiniz şarkıcının en çok okunan ve beğenilen şarkı sözlerini inceleyebilir ve bu şarkıların kliplerini izleyebilirsiniz.
Sitemize şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, ya da gördüğünüz eksiklikleri tarafımıza iletmek için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2021, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim