Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

Daft Punk kimdir, Daft Punk şarkı sözleri

Daft Punk
Gerçek Adı: Daft Punk
Doğum Tarihi: 1993'ten beri aktif
Doğum Yeri: Paris, Fransa

Daft Punk, Fransız müzisyenlerden oluşmuş bir elektronik müzik ikilisidir. Guy-Manuel de Homem-Christo (8 Şubat 1974) ve Thomas Bangalter'dan (3 Ocak 1975) oluşan Daft Punk 90'lı yılların ve günümüzün en önemli müzik gruplarındandır.

Daft Punk, bağımsız sanatçıların şarkılarına vokalsiz coverlar yapan bir grup olarak işe başladı. Progressive House'dan Funk'a, Electro ve Techno'dan Hip-Hop'a kadar karışık, deneysel ve kendilerine özgü bir tarza sahip olan Daft Punk, 1993'te ilk single'ı "The New Wave"i yayınlandı. Ardından gelen single'ları "Da Funk", başarılı bir satış rakamına ulaşarak tüm dünyada tanınmalarını sağladı. 1997 yılında yayınlanan ilk albümleri "Homework", son derece başarılı oldu. Albümden çıkan "Around The World" single'ı, videosuyla da 90'lı yılların klasikleri arasındaki yerini aldı.

Grubun üyeleri
- Thomas Bangalter
- Guy-Manuel de Homem-Christo
 

Daft Punk şarkı sözleri

Beyond (357)
Get Lucky (959)
Teachers (349)

Daft Punk şarkı sözleri ile ilgili istatistikler ve sosyal medya bağlantıları

Daft Punk şarkı sözleri sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sayfalarımız aracılığıyla seçtiğiniz şarkıcının en çok okunan ve beğenilen şarkı sözlerini inceleyebilir ve bu şarkıların kliplerini izleyebilirsiniz.
Sitemize şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, ya da gördüğünüz eksiklikleri tarafımıza iletmek için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2019, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim