Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

Charlie Puth kimdir, Charlie Puth şarkı sözleri

Charlie Puth
Gerçek Adı: Charlie Puth
Doğum Tarihi: 2 Aralık 1991
Doğum Yeri: New Jersey, ABD

New Jersey doğumlu ABD'li şarkıcı. Popülaritesini YouTube'da elde etmiştir. En iyi performansı Hızlı ve Öfkeli 7 film müzikleri arasında yer alan ve 30 Kasım 2013'te hayatını kaybeden aktör Paul Walker'a armağan olarak Wiz Khalifa ile birlikte yazdığı ve seslendirdiği "See You Again" isimli single'ıdır. Single uluslararası bir başarı haline geldi; Avustralya, Avusturya, Belçika, İsveç, Kanada, Almanya, İtalya, Yeni Zelanda, İsviçre, Birleşik Krallık ve ABD'de bir numara oldu; Hollanda, Hong Kong ve Şili'de en iyi 10 arasına girdi. 58. Grammy Ödülleri'nde 3 adaylık aldı. Puth daha sonra 29 Ocak 2016'da Nine Track Mind adlı albümünü yayınladı. Bu albüm aynı zamanfa Selena Gomez ile "We Don't Talk Anymore" isimli şarkıyı da içermektedir. Şarkı büyük bir başarı yakalamıştır. Puth'un aynı zamanda "One Call Away", "Marvin Gaye" gibi büyük başarılar yakalayan şarkıları da vardır.
 

Charlie Puth şarkı sözleri

Charlie Puth şarkı sözleri ile ilgili istatistikler ve sosyal medya bağlantıları

Charlie Puth şarkı sözleri sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sayfalarımız aracılığıyla seçtiğiniz şarkıcının en çok okunan ve beğenilen şarkı sözlerini inceleyebilir ve bu şarkıların kliplerini izleyebilirsiniz.
Sitemize şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, ya da gördüğünüz eksiklikleri tarafımıza iletmek için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2021, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim