Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

Babazula kimdir, Babazula şarkı sözleri

Babazula
Gerçek Adı: Levent Akman
Doğum Tarihi: 1996
Doğum Yeri: Türkiye

Baba Zula, 1996'da Levent Akman, Murat Ertel ve Emre Onel tarafından kurulmuş olan müzik grubudur. Grup parçalarını; geleneksel Türk müzik aletlerini kullanırken yine Türk halk müziği usüllerinden ve elektronik müziğin olanaklarından yararlanarak, kendi melodi, ritim ve sözleri ile yaratmaktadır.

Grup müziklerini 'Uzay yolu oryantal müziği' olarak lanse etmektedir. Müzisyenler, konser sırasında rengarenk kostümler giymekte; çengi ve dansözler, ışın tabancaları gösterileri, projektörle duvara yansıtılan canlı çizimler, striptiz şovları konsere eşlik etmektedir. Anadolu fikir ve görüşlerinin başını çeken alevi inancından da etkilenen grup bu bağlamda evrensel müzik iradesine Anadolu fikrini de katmaktadır.
 

Babazula şarkı sözleri

<< önceki - 1 2 - sonraki >>
Cecom (281)
Diyalog (532)
Falcı (558)
Manolya (274)
Pırasa (595)
Seksek (425)
Ufaklık (467)
<< önceki - 1 2 - sonraki >>

Babazula şarkı sözleri ile ilgili istatistikler ve sosyal medya bağlantıları

Babazula şarkı sözleri sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sayfalarımız aracılığıyla seçtiğiniz şarkıcının en çok okunan ve beğenilen şarkı sözlerini inceleyebilir ve bu şarkıların kliplerini izleyebilirsiniz.
Sitemize şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, ya da gördüğünüz eksiklikleri tarafımıza iletmek için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2020, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim