Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

Major Lazer kimdir, Major Lazer şarkı sözleri

Major Lazer
Gerçek Adı: Diplo, Jillionaire, Walshy Fire
Doğum Tarihi: 2008

Major Lazer, DJ/prodüktör Diplo tarafından kurulan elektronik müzik topluluğu. Mevcut kadrosunda Diplo, DJ Jillionaire ve Walshy Fire yer almaktadır. Başlangıçta projenin bir parçası olan İngiliz DJ Switch, 2011 sonunda grupla yollarını ayırdı. Grubun müzik tarzı reggae ve dancehall müziği ile moombahton ve elekto house gibi dans türlerinin bir birleşimi olarak öne çıkmaktadır.

Major Lazer üç stüdyo albümü yayınladı: Guns Don't Kill People... Lazers Do (2009), Free the Universe (2013) ve son olarak Peace Is the Mission (2015). Ayrıca grup Snoop Dogg'un 2013'te piyasaya çıkan reggae türündeki Reincarnated albümünün prodüktörlüğünü üstlendi. Grup, 2015'te yayınlanan "Lean On" adlı single'ı ile Amerikan Billboard Hot 100 listesinde dört numaraya yükselirken, Avrupa genelinde pek çok ülkede bir numara olmayı başardı.
 

Major Lazer şarkı sözleri

Major Lazer şarkı sözleri ile ilgili istatistikler ve sosyal medya bağlantıları

Major Lazer şarkı sözleri sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sayfalarımız aracılığıyla seçtiğiniz şarkıcının en çok okunan ve beğenilen şarkı sözlerini inceleyebilir ve bu şarkıların kliplerini izleyebilirsiniz.
Sitemize şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, ya da gördüğünüz eksiklikleri tarafımıza iletmek için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2021, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim