Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

Kurşun - Canın Cehenneme Şarkı Sözleri

Kurşun resmi

Kurşun - Canın Cehenneme şarkı sözü

Tarih Çırılçıplak Ve Gecenin Karnını Ayıran Bi Çığ Gibi Çığlık, Gün Batarken Harbin Kıymetini Kirli Bi Leke Olan Umuda Çaktık.
Bulutlandı Sular Ve Bezgin Hali Cıplak Suyun Rahminde Kayıpken Bakış Anımsar, Zalim Kara Topraktır Üşüyen Deri Artık Yırtık.
Karayüzünde Oluşan Dert Yıkanır Koynumda Terin İçinde Sevişme Var Bana Kalan Hediye Islık Sesleriyle Kalbimin Güvertesinde.
Rüzgar Bir Gece Takıldı Bu Rapin Gözbebeklerine Dışarda Delice Bi Yağmur Varken Yasak Karanlıkda Ben, Buğday Henüz Saçakken.
Karanlık Kapıları Tutar Aydınlıklar Bilmek Acı Çekmektir Peltek Raple Her Kazan Dolu Fitne Yaradan Gereken Acıyı Verdi Be Gitme.
Çingene Pempesi Yıldızlar Titreşir Uzaklarda Bura Benım Mahallem Burada Benım Aılem Manken Gibi Kız Rap Sen Varken Zaruri Erdem
Döner Gökte Bu Şarkı Yol Farkı Tek Tarzı Rap Ekmek Arası Burda Fakir Herkesin Alnının Hakkı Gözyaşı Akmadı Alnımızda Kan Yaşı.
Parıltı Azgın Suların Gizemini Saklar Yüreğini Dağlar Kursunun Her Bestesi Akıl Bu Fikrin Gamlı Zevcesi Pipilip Gel Bakim Abisi.
___________________________________________________
Bu Çöle Rüzgar Kumla Dönse - Gölgemin Dakikası Seni Köreltse
Öldürmem Seni Can Çekişme - Git Canın Cehenneme!
___________________________________________________
Tahta Gemıler Bu Adın Üstünde Gider, Yol Bıter Ve Devran Döner, Ve Kursun Gelir, Beni Akıllı Sanma Bana Deli Diyenekadar Sen Delir.
Yağmurun Altından Tren Gecer Gezgın Yalnızlıgın Icınde Ben Erken Kalkıp Allaha Her Yenı Bırgun Icın Niyaz Ederekden.
Bana 23 Nisan Şirileriyle Gelme, Sen Benimle Kendini Birtutacagına, Aynaya Bak Kendıne Sen Kımsın Lan De.
Nice Taşları Önüne Kattı Irmak, Ben Baltayla Rap Keserken Sen Daha Sap Olamamış Bi She Men Gibi Yersin Tırnak Hoşt Bre Ahmak.
Ufukda Tebessüm Acar Sabah Gecemle Tartışan Bi Bağnaz Fırtına Ben Kaygılarımla Acılarımı Çifleştirip Cıkarım Hacı Gibi Minalara.
Sırtımı Dayadıgım Duvarı Dunya Sandı Huzrum Bu Nedenle Beni Yarı Yolda Bıraktı Kurşunmania Tek Yönlü Kin Vede Depresif Bi Alim.
Cellat Çizmelerin Altında Şafak Vakit Nakit Kasımdan Önce Geleceğe Atik Bi Çöp Kutusu İçine Gömülü Beyincik Gibi İsmin Sikilik.
Frikik Veren Rapinin Bacak Arasına Kursunlardan Suvariler Koşar Elde Uzun Metrajlı Ferman Okunur Sana Karşı Harb Başlar.
Şarkıyı Söyleyen: Kurşun
Şarkının Adı: Canın Cehenneme
Anahtar Kelimeler: Kurşun şarkı sözleri, Canın Cehenneme şarkısı, Kurşun Canın Cehenneme şarkı sözü

Sizin için seçtiğimiz şarkı sözleri

İstatistikler ve sosyal medya bağlantıları

Kurşun Canın Cehenneme şarkı sözleri ile ilgili sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Seçtiğiniz sanatçının en çok beğenilen ve takip edilen şarkılarının sözlerini okumak ve kliplerini izlemek için Kurşun şarkı sözleri ile ilgili hazırladığımız özel sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Sitemize şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, ya da gördüğünüz eksiklikleri tarafımıza iletmek için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2020, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim