Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

Biey - Sahte Dostlar Şarkı Sözleri

Biey resmi

Biey - Sahte Dostlar şarkı sözü

Verse 1:
Güneş bugünde doğdu ama nafile. Umutsuzum, unutuldum bugünde. Biraz uzaktı yalnızlık. Kapımda şimdi. Düşünceli bu bakışlar. Yorgun bir hamal misali çöktü omuzlar.
Taşıyamaz oldu. Taşıyamaz artık bu yükü. Gücü kalmadı bu adamın tek başına mücadele vermek zor gelir. Kendi mezarını mı kazmak gerekir pes edince? Bitince umutlar yanında kimse yok demektir. Belirir kafamda binlerce cevapsız sorular. Dostlar neredeler?Nereye gittiler?Önemsiz miyim? Söyle bu ben miyim? Bu hale getiren kimlerdi beni?
Yada ben mi bu yolu tercih ettim ?

Nakarat :
Tebessüm yerine kaygılı bu bakışlar artık bıkmış beden yorgun.
Dostlarım kayıp aranıyor bulsan ne fayda ?
Yalnızsın. Sebebi ise ;
Sahte dostlar. Sahte dostlar. Sahte dostlar. Sahte dostlar.Verse 2:
Sürprizlerle dolu bu dünya ama herşey değişir. Kötü sürprizlerle ben karşılaşır. Tüm değişmelerin sonunda üzüntü yaşanır. Alışır Raplecate zamanla kendiyle barışır. Aynaya geçip kendime bakarım. Kimi zaman şiddet kimi zaman korku. Gözlerim kapalı cesaret yoktu. Doldu gözlerim yalnızlık koydu. Sonum bu muydu benim ? Bu dilim sustu. Beni kendimle bırakan dostlar utansın. Bu odanın içinde her gece gözyaşı. Bu sokaklarda yürürüm elim cebimde. Suratım meçhulde tanınmazım. Kafamı kaldıramam artık utangacım. İnkar etmiyorum evet artık yalnızım.

[Nakarat]
Tebessüm yerine kaygılı bu bakışlar artık bıkmış beden yorgun.
Dostlarım kayıp aranıyor bulsan ne fayda ?
Yalnızsın. Sebebi ise ;
Sahte dostlar. Sahte dostlar. Sahte dostlar. Sahte dostlar.

Ordu Underground Rap
Ordu Underground Hip-Hop
Biey Underground Forever !
Şarkıyı Söyleyen: Biey
Şarkının Adı: Sahte Dostlar
Anahtar Kelimeler: Biey şarkı sözleri, Sahte Dostlar şarkısı, Biey Sahte Dostlar şarkı sözü

İstatistikler ve sosyal medya bağlantıları

Biey Sahte Dostlar şarkı sözleri ile ilgili sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Seçtiğiniz sanatçının en çok beğenilen ve takip edilen şarkılarının sözlerini okumak ve kliplerini izlemek için Biey şarkı sözleri ile ilgili hazırladığımız özel sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Sitemize şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, ya da gördüğünüz eksiklikleri tarafımıza iletmek için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2019, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim