Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

Biey - Islak Çığlıklar Şarkı Sözleri

Biey resmi

Biey - Islak Çığlıklar şarkı sözü

Verse 1:
Anılar masamdaki rakımın mezelerine saklanmış. Babalar ağlamış. Anılar korkulu rüyalarda her gece. Sonunu göremez ki karanlığın. Anlat ona hadi. Uçtu gitti uçurtmam. Bulamadım ben onu bulsan ne fayda? Kana kana yaşanamaz artık bu dünya. Her akşam farklı bir çığlık var kafamda. Karaya çıkamadı bak sarhoş denizci. Bir iki dakikada batırdı gemiyi. Özledi geriyi ileriyi görünce.
Zamanla umutlar kaldı içimde. Hata aranmaz sen yada bende. Bastığım taşların altında geçmişim. Herkes güçlüyken bir ben mi bitmişim ?

[Nakarat]
Yansın bu yüzler bırak ıslak çığlıklar içinde.
O günler gelmez geri umutlar kaldı içimde.Verse 2:
Islak bir geceydi. Islak bir çığlıktı. Islandı yanaklar. Ismarla gözyaşı. İçimde bir haykırış var olan. Satırlar kayıp, satırlar meçhulde. Bak bu tarafa uzakta meyhane. Yıldızlar somurtuyor bana bu gece. Vicdan azabı duymuşum boş yere. Aslında herşey bomboşmuş. Aslında herkes özlenecek kadar güzel. Ve sarhoşmuş bu yazar. 17. basamağında yaşadıkları, anlatılmaz bir gerçek. Cesur ve ürkek arası terk edilmiş. Şimdi umutlar bitiyor teker teker. İşleri bitmiş yansın bu yüzler.

[Nakarat]
Yansın bu yüzler bırak ıslak çığlıklar içinde.
O günler gelmez geri umutlar kaldı içimde.

Ordu Underground Rap
Ordu Underground Hip-Hop
Biey Underground Forever !
Şarkıyı Söyleyen: Biey
Şarkının Adı: Islak Çığlıklar
Anahtar Kelimeler: Biey şarkı sözleri, Islak Çığlıklar şarkısı, Biey Islak Çığlıklar şarkı sözü

İstatistikler ve sosyal medya bağlantıları

Biey Islak Çığlıklar şarkı sözleri ile ilgili sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Seçtiğiniz sanatçının en çok beğenilen ve takip edilen şarkılarının sözlerini okumak ve kliplerini izlemek için Biey şarkı sözleri ile ilgili hazırladığımız özel sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Sitemize şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, ya da gördüğünüz eksiklikleri tarafımıza iletmek için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2019, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim