Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

Crystalium - Zénith De La Transcendance Cérébrale Şarkı Sözleri

Crystalium resmi

Crystalium - Zénith De La Transcendance Cérébrale şarkı sözü

"Il vient le prince des ténèbres, l'astre brillant, fils de l'aurore. Toi le vaniqueur des nations, tu disais élever ton trone au-dessus des étoiles de Dieu. "
Sublime vermine, antienne du ciel, tombe en mes entrailles, vide, déchire et ronge la chair jusqu'à l'extase.

Mental de Pierre, une statue crevant les cieux, unique en son art dans la douleur. Le temps n'est plus à la satisfaction mais à la transcendance.
Şarkıyı Söyleyen: Crystalium
Şarkının Adı: Zénith De La Transcendance Cérébrale
Anahtar Kelimeler: Crystalium şarkı sözleri, Zénith De La Transcendance Cérébrale şarkısı, Crystalium Zénith De La Transcendance Cérébrale şarkı sözü

Sizin için seçtiğimiz şarkı sözleri

İstatistikler ve sosyal medya bağlantıları

Crystalium Zénith De La Transcendance Cérébrale şarkı sözleri ile ilgili sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Seçtiğiniz sanatçının en çok beğenilen ve takip edilen şarkılarının sözlerini okumak ve kliplerini izlemek için Crystalium şarkı sözleri ile ilgili hazırladığımız özel sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Sitemize yeni şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, şarkıcı özgeçmişleri eklemek, resimleri güncellemek, ya da telif ve kaldırma talepleriniz için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2021, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim