Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

Sansar Salvo - İblis'in Oyunları Şarkı Sözleri

Sansar Salvo resmi

Sansar Salvo - İblis'in Oyunları şarkı sözü

Beynin fazla çalışmasını kanalize edicek yöntemler gerek bana, gerek sana ve onlara. Bunu doğru uygulayabilirsen, en doğru yolda. İnsanlık es veriyor televizyonda matem ama insanlar hep susuyor mu? Hayır susmuyorda bundan nemalanan kimseler pek konuşmuyorlar. Eşitlik ve adaletin ne demek olduğu gayet açık, insan ilişkilerinde veya politikada. Kimse bu kadar aptal olamaz ama bencil olabilir. Kimisi kindar olabilir. Erkek hayvan olabilir. Kimi zamanda bir kadında şansını zorlayabilir. Kimin haklı olduğunu içinden herkes bilir. O yüzden Allah bilir, günahlar, sevapları. Son bir sorgu olduğunda hazır tutun cevapları. Gözyaşına sebep oldu şu İblis'in oyunları. Acaba dikkat çekecek mi kendisinin cevapları?
Şu İblis'in oyunları... İblis'in oyunları...
Şu İblis'in oyunları... İblis'in oyunları...
Düzgün insan olmayanlar, nefsi kolay doymayanlar başarılarıyla tek bir göz mü kamaştırdılar? Biz kırdık dersimizi. Sisteme oynadılar. Hala 10 Kasım'da 9u 5 geçe bu kornalar. Doğrusunu yaptılar da diyebiliriz aslında. Minik minik kötülükler büyük oldu koltukta. Yadigarlarıyla büyüdü Ata'mın onca nesil ama. Huzur kadar beyaz olsa keşke için embesil. Kendi yaşam tarzını seçme hakkı olmalı herkesin, her bireyin, yaşlısının, gencinin. Bu ortam yaratmış olabilir beyin felcini. Ben kendi penceremdeyim. Dur ve saygı dur birader. Biz aydınlık aradık odada karanlıktı her yer. Birbirine anlayışsız ama misafirperver. Yorgun rapçi, doğru beate doğru sözler. Bu böyle oldukça aydınlanıcak her yer bak..
Şu İblis'in oyunları... İblis'in oyunları...
Şu İblis'in oyunları... İblis'in oyunları...
Şarkıyı Söyleyen: Sansar Salvo
Şarkının Adı: İblis'in Oyunları
Anahtar Kelimeler: Sansar Salvo şarkı sözleri, İblis'in Oyunları şarkısı, Sansar Salvo İblis'in Oyunları şarkı sözü

Sizin için seçtiğimiz şarkı sözleri

İstatistikler ve sosyal medya bağlantıları

Sansar Salvo İblis'in Oyunları şarkı sözleri ile ilgili sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Seçtiğiniz sanatçının en çok beğenilen ve takip edilen şarkılarının sözlerini okumak ve kliplerini izlemek için Sansar Salvo şarkı sözleri ile ilgili hazırladığımız özel sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Sitemize şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, ya da gördüğünüz eksiklikleri tarafımıza iletmek için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2019, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim