Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

A P O - Aşk Şiiri(skit) Şarkı Sözleri

A P O resmi

A P O - Aşk Şiiri(skit) şarkı sözü

anlatamıyorum belkı cok basıt ama solere sıırlere dokemıyorum senı ve benı senınle beraberken butun dunyaların benım olusunu senınle beraberken benım bu yarım kalbımı tamamlayısını a.. s... m senınle beraberken benım bu yarım kalbımın tamamlaşını ta ta.. ta tamam La nı ŞıNı senınle beraberken ah var yha ama bılkı bunu bılıyorum sensız ben yapamıyorum sensız bır dusunceye boğulunca uzuntuden uyuyamıyorum sokaklar da dolu dolu qozlerıyle yağmurun altındayım yağın (yağmurun altında qezıyorum qezdik) butun. gotlerınden uyduruyorum. ama iyi. sokaklar da dolu dolu gozlerıyle yaqmurların altında qezıyorum sensız bır hayatı düşündükce senı benden ayrı qorunce. yannıs okuyorum. ama bılkı bunu bılıyorum sensız ben yapamıyorum sensız bır dusunceye boğulunca uzuntuden uyuyamıyorum sokaklarda dolu dolu qozler ıle. dılım karısıyor. ama bılkı bunu bılıyorum sensız ben yapamıyorum sensız bır dusunceye boulunca uzuntuden uyuyamıyorum sokaklarda dolu dolu gozlerle. yenıden baslıyalım.
Şarkıyı Söyleyen: A P O
Şarkının Adı: Aşk Şiiri(skit)
Anahtar Kelimeler: A P O şarkı sözleri, Aşk Şiiri(skit) şarkısı, A P O Aşk Şiiri(skit) şarkı sözü

Sizin için seçtiğimiz şarkı sözleri

İstatistikler ve sosyal medya bağlantıları

A P O Aşk Şiiri(skit) şarkı sözleri ile ilgili sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Seçtiğiniz sanatçının en çok beğenilen ve takip edilen şarkılarının sözlerini okumak ve kliplerini izlemek için A P O şarkı sözleri ile ilgili hazırladığımız özel sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Sitemize şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, ya da gördüğünüz eksiklikleri tarafımıza iletmek için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2019, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim