Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

Grogi - Düşman Uyumaz (Ft. Emrah Karakuyu, Anıl Piyancı) Şarkı Sözleri

Grogi resmi

Grogi - Düşman Uyumaz (Ft. Emrah Karakuyu, Anıl Piyancı) şarkı sözü

Nakarat (Emrah Karakuyu):
Bir kere düştü mü başın yerden kaldıramazlar. 4 tarafın hain dolu, su uyur düşman uyumaz. Açılmaya çalışan kapılar arsız, umutlar aynı. Sabahın habercisi yine bak parçalı bulutlar. Açılmaya çalışan kapılar arsız, umutlar aynı. Sabahın habercisi yine bak parçalı bulutlar.

Anıl Piyancı:
Sıkı dur yoksa burada ezilir başın. Odamız yeşil! Bilirsin Hip Hop'a kefiliz hacı. Zaten 7 24 kuralı teybimiz açık. Bu yaka batı yakası, emin ol keyfimiz gıcır. En ön sıradayız yerimiz tamam ve senin Hip Hop bilgine göre de zenginiz baya. Eğer bir gün kaybolursak geri geliriz dayan. Ama inandırıcı değil, sevginiz yalan. Bu film bitmek üzere ve devamı yok. Aksiyon sahneleri art arda, her anı şov. Arkadan izlemek isteyen tabi meraklı çok. Belalı flow yapan Piyancı'ya mekanı sor gel. Seninle işimiz yok, bulaşma bana. Eğer ki çokta görmek istiyorsan uzaklara bak. Tedirgin oluyorsan pus arkalara. Kaybedersin kalmaz hiç bir maçım uzatmalara.

Nakarat (Emrah Karakuyu):
Bir kere düştü mü başın yerden kaldıramazlar. 4 tarafın hain dolu, su uyur düşman uyumaz. Açılmaya çalışan kapılar arsız, umutlar aynı. Sabahın habercisi yine bak parçalı bulutlar. Açılmaya çalışan kapılar arsız, umutlar aynı. Sabahın habercisi yine bak parçalı bulutlar.

Grogi:
İzmir'den selam, kimine bela bu kimisine deva. Su uyur uyumaz onlar duyana dek sela. Motherfucker get out, bütün hayatını bok yolunda ederin heba. Ve daha çok çilesi var bu bir resital. Hayat kimine taze gelir kimine bayat. Kimine kucak açar, kimine kayar. Kimine ilgisiz yaklaşır, sonra birine dolar. Yetiştik ghettoda, bizi buldu her olay. Aklımda hep o var, kafa rhyme depolar. Sizi gidi kekolar, pili bitik melolar. Benim bacamda rap tüter harıl harıl ghettodan. O yüzden sigaranı at gel, ya da çakmağını kap gel. Bura benim evim bura benim sahnem. Kafanızı yapan adam, yine hazır asker, sana kasten.
Şarkıyı Söyleyen: Grogi
Şarkının Adı: Düşman Uyumaz (Ft. Emrah Karakuyu, Anıl Piyancı)
Anahtar Kelimeler: Grogi şarkı sözleri, Düşman Uyumaz (Ft. Emrah Karakuyu, Anıl Piyancı) şarkısı, Grogi Düşman Uyumaz (Ft. Emrah Karakuyu, Anıl Piyancı) şarkı sözü

Sizin için seçtiğimiz şarkı sözleri

İstatistikler ve sosyal medya bağlantıları

Grogi Düşman Uyumaz (Ft. Emrah Karakuyu, Anıl Piyancı) şarkı sözleri ile ilgili sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Seçtiğiniz sanatçının en çok beğenilen ve takip edilen şarkılarının sözlerini okumak ve kliplerini izlemek için Grogi şarkı sözleri ile ilgili hazırladığımız özel sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Sitemize şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, ya da gördüğünüz eksiklikleri tarafımıza iletmek için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2019, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim