Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

A P O - Deli Dediler Şarkı Sözleri

A P O resmi

A P O - Deli Dediler şarkı sözü

Birinciliklerimiz sadece Türkçe olimpiyatlarında, ayırmak istediklerim bekler sınıflarında, minareyi çalanın yalanlar kılıflarında, taraf yazar taraftarına, kim bilir kimin malıyla. Söylemem uçan halıyla gelirken, yollandım Orta Asya'dan bela bulaşmadan yazardım, gardım düşmedi ben gördüm, dünyayı sen baksan kaç yazar plazmadan? Finans baban, oh! Çok mu söyle akraban? Cebinde paran varsa hepsi olur akrobat, ahtapot gibi sarılmış her sokakta psikopat. Demokrat olur ancak kendindense bürokrat. Bu böyle düzen bu böyle güzel bu böyle geldi böyle gitmesin bir söyle, ölüm var her bir köyde ve kaldıramam iyi de delirdim gerek yok bence hiç deliye.
Bana deli dediler, bırak da desinler kara kediler, girdi aranıza para dediler, düştün gözümden yara dediler bahtı kara dediler bana deli dediler, bırak da desinler kara kediler, girdi aranıza para dediler düştün gözümden yara dediler bahtı kara dediler.
Umurumda değil beni sevmeyin, uykumda gelir en acı sözlerim. Zil zurna değil, Rap'iyle kitledim, duydun mu beni? Rap'iyle besledim. Paslanamaz mıyım? Unuttum kasmayı, on beş senedir yoruldu kaslarım ama ben buradayım dipdiri kaskatı, emekli oldum lan Rap'çi de yaşlanır. Toplanın, gerekirse tayfanız joplanır. Acı verir saklanın, şoklanın. Mor göz fotoları sor bana. Son sürat de babana.
Yapabilen olmadı taklitimi bile, kaçabilen olmadı taktiğimi dene, göz atan olmadı takvime bir kere, hak eden kalmadı taktirimi bir kere.
Bana deli dediler. Bırak da desinler kara kediler, girdi aranıza para dediler, düştün gözümden yara dediler bahtı kara dediler... (3)
Şarkıyı Söyleyen: A P O
Şarkının Adı: Deli Dediler
Anahtar Kelimeler: A P O şarkı sözleri, Deli Dediler şarkısı, A P O Deli Dediler şarkı sözü

Sizin için seçtiğimiz şarkı sözleri

İstatistikler ve sosyal medya bağlantıları

A P O Deli Dediler şarkı sözleri ile ilgili sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Seçtiğiniz sanatçının en çok beğenilen ve takip edilen şarkılarının sözlerini okumak ve kliplerini izlemek için A P O şarkı sözleri ile ilgili hazırladığımız özel sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Sitemize şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, ya da gördüğünüz eksiklikleri tarafımıza iletmek için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2020, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim