Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

Sheer Terror - Cup O'joe Şarkı Sözleri

Sheer Terror resmi

Sheer Terror - Cup O'joe şarkı sözü

Pass the time, passing the time. Wasting my time looking for the end. Smoking like a dragon, drowning in my flagon. Pumping like a work horse going 'round the bend. Shouting and screaming 'til the walls go deaf. Shaking my fire and brimstone fist. Choking on dust as I cleanse myself. Staining my eyes as I search myself. I'll never, ever understand. No one will ever, ever know. Sticks and stones will break my bones But cancer will probably kill me. Filling the gaps with vice after vice. None of which actually thrill me.
Şarkıyı Söyleyen: Sheer Terror
Şarkının Adı: Cup O'joe
Anahtar Kelimeler: Sheer Terror şarkı sözleri, Cup O'joe şarkısı, Sheer Terror Cup O'joe şarkı sözü

Sizin için seçtiğimiz şarkı sözleri

İstatistikler ve sosyal medya bağlantıları

Sheer Terror Cup O'joe şarkı sözleri ile ilgili sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Seçtiğiniz sanatçının en çok beğenilen ve takip edilen şarkılarının sözlerini okumak ve kliplerini izlemek için Sheer Terror şarkı sözleri ile ilgili hazırladığımız özel sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Sitemize şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, ya da gördüğünüz eksiklikleri tarafımıza iletmek için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2020, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim