Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

Hands - Cube Şarkı Sözleri

Hands resmi

Hands - Cube şarkı sözü

Shut down everything inside that makes it work. All the wires to it's soul, and all the lights that make it glow. Kill the system. I don't want it anymore. Drag me through the fire. It helps keep me awake. The bulbs are blinking, the statics piercing. But it's hard to look away. Let's hit the ground. God damn this place. It's taken everything. Shut it down. Send your best to guard my soul. They will never sleep. They will never leave me alone. Somebody throw the switch, shut it down.
Şarkıyı Söyleyen: Hands
Şarkının Adı: Cube
Anahtar Kelimeler: Hands şarkı sözleri, Cube şarkısı, Hands Cube şarkı sözü

Sizin için seçtiğimiz şarkı sözleri

İstatistikler ve sosyal medya bağlantıları

Hands Cube şarkı sözleri ile ilgili sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Seçtiğiniz sanatçının en çok beğenilen ve takip edilen şarkılarının sözlerini okumak ve kliplerini izlemek için Hands şarkı sözleri ile ilgili hazırladığımız özel sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Sitemize yeni şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, şarkıcı özgeçmişleri eklemek, resimleri güncellemek, ya da telif ve kaldırma talepleriniz için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2021, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim