Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

Cruel Hand - Crashing Down Şarkı Sözleri

Cruel Hand resmi

Cruel Hand - Crashing Down şarkı sözü

in a falling house of cards. the of what we called ours. i never needed a clue, we had two. it was me and you. house of cards. what it drop. tried hard for another tier. what's the point in another year? we always knew the cards would drop. why put off what can't be stopped? can't say that i had enough. ash to ash and dust to dust. watching as our world collapsed. would we ever want it back? you want to know exactly just where i'm at? foundation dropped. the walls fall in. do i burn the past or rebuild again? on the floor picking up the pieces of what i never could have.
Şarkıyı Söyleyen: Cruel Hand
Şarkının Adı: Crashing Down
Anahtar Kelimeler: Cruel Hand şarkı sözleri, Crashing Down şarkısı, Cruel Hand Crashing Down şarkı sözü

Sizin için seçtiğimiz şarkı sözleri

İstatistikler ve sosyal medya bağlantıları

Cruel Hand Crashing Down şarkı sözleri ile ilgili sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Seçtiğiniz sanatçının en çok beğenilen ve takip edilen şarkılarının sözlerini okumak ve kliplerini izlemek için Cruel Hand şarkı sözleri ile ilgili hazırladığımız özel sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Sitemize yeni şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, şarkıcı özgeçmişleri eklemek, resimleri güncellemek, ya da telif ve kaldırma talepleriniz için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2021, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim