Şarkıcılar, Şarkı Sözleri, İletişim

Fallstar - Contortionist Şarkı Sözleri

Fallstar resmi

Fallstar - Contortionist şarkı sözü

My love came back to me broken closed and confused. The second I turned away my nose started to bleed and every step I walk away I loose my chains. I loose my chains. I walked into your room. I saw you gluing on your face. I stared that demon in the eye. Feast after feast you consume but you just swallow... swallow more mouths. I need to leave. You know I cannot compete with your dreams and the flickering screen. They let you down. You lied to me. Like so many times before, we're tangled and torn. My love was dancing in the sunlight. She cut me like a rudder in the sea. I put my hand in the palm of an angel, when she turned around I saw demon's wings. Oh how these black clouds surround, I saw them pouring from her mouth. I saw her change before my eyes. You've nothing left to offer me. Your pretty face is just a ring in the snout of a pig. Give up the pig. Blessed is the one who never looks back. Hold fast like a man and walk away.
Şarkıyı Söyleyen: Fallstar
Şarkının Adı: Contortionist
Anahtar Kelimeler: Fallstar şarkı sözleri, Contortionist şarkısı, Fallstar Contortionist şarkı sözü

Sizin için seçtiğimiz şarkı sözleri

İstatistikler ve sosyal medya bağlantıları

Fallstar Contortionist şarkı sözleri ile ilgili sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Seçtiğiniz sanatçının en çok beğenilen ve takip edilen şarkılarının sözlerini okumak ve kliplerini izlemek için Fallstar şarkı sözleri ile ilgili hazırladığımız özel sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Sitemize yeni şarkı sözü eklemek, varolan şarkı sözlerindeki bozuklukları düzeltmek, şarkıcı özgeçmişleri eklemek, resimleri güncellemek, ya da telif ve kaldırma talepleriniz için bizimle iletişim sayfamızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz...
Şarkı Dünyası © 2012-2021, Site Haritası, Gizlilik Politikası, Tanımlar ve Kısıtlar, İletişim